TMKA

Technical Management świadczy unikalne usługi w zakresie likwidacji szkód w firmach ubezpieczeniowych oraz przy ubieganiu się o odszkodowania od ubezpieczycieli na drodze postępowań sądowych.

Nasze ekspertyzy przygotowywane są profesjonalnie i rzetelnie, ponieważ zespół konsultantów pracujących w Technical Management składa się między innymi z biegłych i rzeczoznawców posiadających wieloletnie doświadczenie w procesach sądowych. Pomagamy m.in. prawidłowo zawrzeć umowę z ubezpieczycielami. Ponadto przeprowadzamy prace symulacyjne warunków powstania szkody.

Ekspertyzy dotyczą przede wszystkim zagadnień z elektroenergetyki, tj. pomiarów instalacji technicznych. Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm z różnych branż.

 

Proponujemy także usługi w zakresie doradztwa technicznego. Dysponujemy odpowiednią wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem. Nie działamy szablonowo! Nasz konsulting opiera się na indywidualnym podejściu do Klienta, dlatego zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązania odpowiednio dopasowane do danego problemu. Biorąc pod uwagę oczekiwania Klienta, najpierw stawiamy tezy rozwiązań, a następnie potwierdzamy je odpowiednimi pomiarami.

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji