TMKA

Prawidłowe i fachowe przygotowanie instrukcji eksploatacji jest skomplikowanym procesem twórczym, wymagającym specjalistycznej wiedzy technicznej i prawnej.

Pracownicy Technical Management posiadają odpowiednie kwalifikacje w tym zakresie, świadcząc wieloletnie usługi z zakresu doradztwa technicznego, audytów, projektowania i pomiarów instalacji elektroenergetycznych dla zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw, w tym zakładów energetycznych i produkcyjnych.

Dokładamy wszelkiej staranności, aby instrukcje eksploatacji były indywidulanie dopasowane do warunków istniejących w siedzibie klienta. Dlatego przygotowując zamówioną instrukcję wykonujemy również oględziny w zakładzie pracy, zwracając uwagę na wszystkie zagrożenia, które mogą wystąpić w danym otoczeniu.

Naszym priorytetem jest nie tylko opracowanie treści, ale przygotowanie instrukcji w taki sposób, który zapewni praktyczne zastosowanie opisanych wytycznych i tym samym poprawi bezpieczeństwo w firmie klienta.

W przypadku rozbudowanych obiektów tworzymy również autorski system informatyczny, dzięki któremu informacje znajdujące się w instrukcji będą łatwo dostępne nie tylko dla pracodawcy, lecz także wszystkich pracowników.

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji