TMKA

PolskiEspañolEnglishDeutsch

Praca

Technical Management Karwatt & Associates (TMKA) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:Project Managera
Miejsce pracy: Warszawa, Region: mazowieckie. Nasza firma poszukuje kandydata na stanowisko Project Managera. Osoba taka będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów doradczych.

Główne zadania Project Managera:

Oczekiwania:

Oferujemy:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres

cv(at)audytytechniczne.pl

Na aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o
Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.