TMKA

home
PolskiEspañolEnglishDeutsch

Oszczędzanie Energii


energy saving (medium)

Specjalizujemy się w optymalizacji zużycia energii poprzez centra obliczeniowe. Działania te są połączone zazwyczaj z analizą bezpieczeństwa energetycznego centrum przetwarzania danych.

Kluczowym elementem przeprowadzanego audytu jest nasze doradztwo, ponieważ proponujemy realne działania obniżające koszty energii. W pierwszej kolejności proponujemy rozwiązania, dzięki którym klient obniży koszty energii bez konieczności większych inwestycji.

Celem nadrzędnym audytu jest zaproponowanie szeregu zabiegów umożliwiających ograniczenie zużycia energii lub kosztów jej zakupu. Audyt ma konstrukcję modułową, to znaczy że każdy jego etap daje pewne możliwości wygenerowania oszczędności. Część z nich może być również reinwestowana w rozszerzenie zakresu audytu, by klient miał sposobność do zwiększenia możliwych oszczędności.

W kolejnych etapach tworzymy biznes plan wdrożenia technologii oszczędnościowych energii, stosując się do wytycznych zlecającego, określających dopuszczalny czasu zwrotu z inwestycji.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.