TMKA

home
PolskiEspañolEnglishDeutsch

O firmie

Technical Management Karwatt & Associates (TMKA) świadczy usługi z zakresu doradztwa, audytów, projektowania i pomiarów instalacji elektroenergetycznych. Ponadto zajmujemy się tworzeniem instrukcji eksploatacji oraz dystrybucją kamer termowizyjnych.

W skład zespołu TMKA wchodzą czołowi polscy specjaliści, których fachowa wiedza oraz bogate doświadczenie pomagają znaleźć najlepsze rozwiązania dla zadanych problemów technicznych. Wyróżniają nas indywidualne podejście, kreatywność oraz umiejętność powiązania wiedzy  teoretycznej i praktycznej z różnych dziedzin techniki. Profesjonalizm i przejrzystość działania przekładają się na zadowolenie naszych klientów. Swoje usługi możemy zaproponować firmie z każdej branży. Technical Management Karwatt & Associates działa od 2006 roku.

TMKA to firma odpowiedzialna społecznie – działamy między innymi na rzecz Szlachetnej Paczki – jednego z projektów Stowarzyszenia Wiosna (organizacji pożytku publicznego). Co roku w Szlachetną Paczkę włączają się tysiące ludzi dobrej woli: wolontariusze, darczyńcy i dobroczyńcy. Technical Management od 2013 r. zaangażowało się w Szlachetną Paczkę jako darczyńca. Wspieramy również rozwój polskiej kultury angażując się m.in. w akcję odnowy Och-Teatru.

Certyfikat Szlachetnej Paczki

Certyfikat Szlachetnej Paczki

 .

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.