TMKA

home
PolskiEspañolEnglishDeutsch

Audyt urządzeń produkcyjnych

Audyt urządzeń produkcyjnych ma na celu niezależną i ekspercką ocenę stanu technicznego linii produkcyjnych w zakresie ich awaryjności i energochłonności. Zespół inżynierów naszej firmy, bazując na szerokiej wiedzy  w obszarze różnych typów produkcji i technologii, wychwyci każde potencjalne zagrożenie, ograniczając tym samym możliwość powstania awarii wiążących się ze stratami finansowymi. Prewencja w tym zakresie powinna być istotna dla każdego zakładu produkcyjnego, ponieważ wszelkiego rodzaju dysfunkcje i awarie na liniach produkcyjnych są znaczącym kosztem dla przedsiębiorstwa, a w skrajnych przypadkach szybko nieusunięta awaria może doprowadzić do bankructwa firmy.

Zaletą oferowanego przez nas audytu jest możliwość wykonywania wszystkich niezbędnych badań na urządzeniach będących w ruchu bez konieczności ich wyłączania przy zastosowaniu wysokiej klasy aparatury pomiarowej.

Audyt linii produkcyjnych jest zabiegiem z grupy Predictive ma intenance i powinien mieć charakter cykliczny (np. raz do roku) – pozwala to skutecznie wyeliminować potencjalne awarie i zagrożenia.

Zlecając nam audyt, otrzymają Państwo fachową opiekę nad wytypowanymi ciągami produkcyjnymi, w ramach której cyklicznie zrealizujemy:

  • oględziny,
  • badanie eksploatacyjne,
  • pomiary termowizyjne,
  • pomiary wibracji,
  • pomiary dźwięku.

.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.