TMKA

home
PolskiEspañolEnglishDeutsch

Audyt prawny

Oferujemy audyt prawny w zakresie warunków dostaw energii.

Nasza firma jest równorzędnym konkurentem dla zakładów energetycznych w zakresie oferowania najlepszych rozwiązań w kontraktacji dostaw energii. Dzięki potencjałowi naszych konsultantów, znających specyfikę branży oraz dzięki różnego rodzaju pomiarom, gwarantujemy wysoki poziom analiz i doradztwa w obszarze dostaw energii.

Audyt prawny w zakresie dostawy energii elektrycznej obejmuje:

  • analizę warunków dostawy energii elektrycznej, w tym: grupy taryfowej, mocy umownej, współczynnika niezawodności zasilania;
  • opracowanie profilu mocy;
  • dobór optymalnego dostawcy (opowiemy o najczęściej popełnianych błędach przy wyborze dostawcy energii i/lub podczas organizowania przetargu).

Zrealizowane przez nas audyty najczęściej wykazują możliwości ograniczenia średniej ceny zakupu energii od 2% do 15% w stosunku do uprzednio płaconych rachunków..

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.