TMKA

home
PolskiEspañolEnglishDeutsch

Audyt bezpieczeństwa energetycznego

Podczas audytu bezpieczeństwa energetycznego wykonujemy w warunkach kontrolowanych szereg rejestrowanych prób, umożliwiających detekcję problemów w zasilaniu obiektu klienta. Przeprowadzane testy wykażą, czy istnieją faktyczne możliwości utraty zasilania. W trakcie realizowanej symulacji, dbamy również o niezaistnienie przypadkowej awarii.

Audyt bezpieczeństwa energetycznego jest usługą proponowaną przede wszystkim dla obiektów posiadających odbiorniki krytyczne. Wśród takich budynków są np.: szpitale, banki, data center, jednostki wojskowe, centra handlowe. Jak pokazuje praktyka w wielu wypadkach zabezpieczenie dostawy energii z miękkiego źródła, jakim jest zespół prądotwórczy i pracujący z nim zasilacz UPS, nie gwarantuje ciągłości dostawy energii do krytycznych odbiorników.

 .

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.